Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Add page
hu: Oldal hozzáadása

en: Location
hu: Helyszín

en: Line
hu: Sor

en: Square
hu: Négyzet

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Street Number
hu: Házszám

en: Map
hu: Térkép

en: Unit
hu: Egység

en: County
hu: Megye

en: Locality
hu: Helység

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Toggle
hu: Kapcsolás

en: Google Maps API key
hu: Google Térkép API kulcs

en: Country Code
hu: Országkód

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Light
hu: Világos

en: Add element
hu: Új elem

en: Minimal
hu: Minimális

en: Dark
hu: Sötét

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Add layout
hu: Új elrendezés

en: Default Algolia application id
hu: Alapértelmezett Algolia alkalmazásazonosító

en: Default Algolia API key
hu: Alapértelmezett Algolia API kulcs

en: Algolia Places
hu: Algolia helyek

en: Algolia application id
hu: Algolia alkalmazásazonosító

en: Algolia API key
hu: Algolia API kulcs

en: Location (Algolia Places)
hu: Hely (Algolia helyek)
