Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Minimal
hy: Նվազագույն
