Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Location
is: Staðsetning

en: Suburb
is: Úthverfi

en: City
is: Borg

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: County
is: Sýsla
