Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Location
mr: स्थळ

en: Line
mr: रेषा
