Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Location
ne: स्थान

en: Line
ne: रेखा

en: Minimal
ne: न्यूनतम
