Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Location
pt: Localização

en: Line
pt: Linha

en: Square
pt: Quadrado

en: City
pt: Cidade

en: State/Province
pt: Estado

en: Street Address
pt: Endereço

en: Map
pt: Mapa

en: Unit
pt: Unidade

en: County
pt: Condado

en: Keyboard shortcuts
pt: Atalhos de teclado

en: Toggle
pt: Alterar

en: Postal Code
pt: CEP

en: Flat
pt: Plano

en: Minimal
pt: Mínimo

en: Dark
pt: Escuro

en: - Default -
pt: - Padrão -
