Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: Line
ta: வரி

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Minimal
ta: குறைந்தது
