Webform deprecated (6.3.0-beta4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Add page
tr: Sayfa ekle

en: Location
tr: Konum

en: Line
tr: Hat

en: Square
tr: Kare

en: City
tr: Şehir

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: State/Province
tr: İl

en: Street Address
tr: Adres

en: Map
tr: Harita

en: Unit
tr: Birim

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Minimal
tr: En az
