Webform Submissions Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Recipient
ka: მიმღები
