Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Conditions
he: תנאים

en: Recipient
he: נמען

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Machine name
he: שם מכונה

en: All submissions
he: כל ההגשות
