Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Recipient
ku: وەرگر
