Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
