Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: webform
ar: استمارة ويب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
