Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Conditions
ja: 条件

en: Recipient
ja: 受信者

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Digest subject
ja: ダイジェストの件名

en: Digest body
ja: ダイジェストの本文

en: All submissions
ja: すべての送信

en: Conditional logic
ja: 条件付きロジック
