Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: All submissions
eu: Bidalketa guztiak
