Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: webform
fi: verkkolomake

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: All submissions
fi: Kaikki tallennetut lomakkeet
