Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Conditions
gl: Condicións

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Webform
gl: Formulario web

en: Machine name
gl: Nome de sistema
