Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
