Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
