Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Recipient
bg: Получател

en: Digest subject
bg: Тема

en: Digest body
bg: Текст
