Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Conditions
bs: Uslovi
