Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Save
fil: Pangalagaan
