Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Recipient
jv: Penerima

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
