Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
