Webform Submissions Notification (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Conditions
id: Kondisi

en: Recipient
id: Penerima

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: webform
id: formulir web

en: Machine name
id: Nama mesin
