Webform Submissions Notification (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: webform
nl: formulier

en: Webform
nl: Formulier

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Conditional
nl: Voorwaardelijk

en: All submissions
nl: Alle inzendingen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Conditional logic
nl: Voorwaardelijke logica
