Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Message
af: Boodskap

en: Default
af: Verstek

en: Attachments
af: Aanhangsels
