Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）
