Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: Send to
cy: Gyrru at

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: From name
cy: Gan enw
