Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
