Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
