Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Default
kk: Стандартты

en: Attachments
kk: Косымшалар
