Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Message
lv: Ziņojums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: States
lv: Stāvokļi

en: Email
lv: E-pasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Webform
lv: Webforma

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Sender email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese
