Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Message
mr: संदेश

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Email
mr: ईमेल

en: State
mr: राज्य

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
