Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Message
ro: Mesaj

en: Default
ro: Implicit

en: States
ro: Stări

en: Email
ro: email

en: State
ro: Status

en: Send to
ro: Trimite la

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Notification
ro: Notificare

en: Elements
ro: Elemente

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Sender email
ro: Adresa de email a expeditorului

en: subject
ro: subiect

en: Theme name
ro: Numele temei
