Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Message
tr: İleti

en: Default
tr: Varsayılan

en: States
tr: Durumlar

en: Email
tr: E-posta

en: State
tr: Durum

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Send to
tr: Alıcı

en: Attachments
tr: Ekler

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Elements
tr: Öğeler

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Sender email
tr: Gönderenin e-postası

en: Theme name
tr: Tema adı

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
