Webform double opt-in (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (71 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Message
uk: Повідомлення

en: Default
uk: Базово

en: States
uk: Стани

en: Email
uk: Електронна пошта

en: State
uk: Стан

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Send to
uk: Отримувач

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: Webform
uk: Вебформа

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Return path
uk: Шлях повернення

en: Elements
uk: Елементи

en: Sender email address
uk: Адреса електронної пошти відправника

en: Email from address
uk: Електронна пошта з адреси

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: From email
uk: З електронної пошти

en: subject
uk: тема

en: Include files as attachments
uk: Додавати файли як вкладення

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Email to address
uk: Адреса електронної пошти До

en: Send from
uk: Надіслано з

en: Included email values
uk: Включено значення електронної пошти

en: To email
uk: Електронна пошта "До"

en: Body default value (@format)
uk: Базове значення вмісту (@format)

en: Send email as HTML
uk: Надсилати електронний лист як HTML

en: Email CC address
uk: Електронна адреса CC

en: Email BCC address
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: CC email
uk: Електронна адреса CC

en: BCC email
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: Body custom value (@format)
uk: Власне значення вмісту (@format)

en: If checked, sent emails will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, надіслані електронні листи відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Exclude elements
uk: Виключити елементи

en: Sends a webform submission via an email.
uk: Надсилає вебформу електронною поштою.

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
uk: Вибрані елементи буде включено в замінник [webform_submission:values]. Окремі значення все ще можуть бути надруковані, якщо їх явно вказано як [webform_submission:values:?] у шаблоні вміста електронного листа.

en: Reply-to email
uk: Відповідь на електронний лист

en: Email to address options
uk: Варіанти електронної адреси

en: Email BCC address options
uk: Параметри електронної адреси Прихована копія

en: Email CC address options
uk: Параметри електронної адреси CC

en: Email from address options
uk: Параметри електронної адреси Від

en: Reply to email
uk: Електронна адреса Відповідь на

en: Return path email
uk: Зворотний шлях електронної пошти

en: To email address
uk: Електронна адреса Кому

en: CC email address
uk: Електронна адреса CC

en: BCC email address
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: Reply-to email address
uk: Електронна адреса Відповідь

en: Always include private and restricted access elements.
uk: Завжди включайте елементи приватного та обмеженого доступу.

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
uk: Якщо позначено, елементи керування доступом для включеного елемента ігноруватимуться.

en: This webform contains private and/or restricted access elements, which will only be included if the user submitting the form has access to these elements.
uk: Ця вебформа містить елементи приватного та/або обмеженого доступу, які будуть включені, лише якщо користувач, який надсилає форму, має доступ до цих елементів.

en: Return path email address
uk: Адреса електронної пошти зворотного шляху

en: Exclude empty elements
uk: Виключити порожні елементи

en: Element key
uk: Ключ надсилання

en: Body custom value (Twig)
uk: Спеціальне значення тіла (Twig)

en: Because no submission state is checked, this email can only be sent using the 'Resend' form and/or custom code.
uk: Оскільки статус надсилання не позначено, цей електронний лист можна надіслати лише за допомогою форми «Повторне надсилання» та/або власного коду.

en: Exclude unselected checkboxes
uk: Вилучити невибрані прапорці

en: Custom body…
uk: Власне тіло…

en: Twig template…
uk: Шаблон Twig…

en: Theme to render this email
uk: Тема для відтворення цього електронного листа

en: Select the theme that will be used to render this email.
uk: Виберіть тему, яка використовуватиметься для відтворення цього електронного листа.

en: To send email attachments, please install and configure the <a href=":href_smtp">SMTP Authentication Support</a> module or the <a href=":href_mailsystem">Mail System</a> and <a href=":href_swiftmailer">SwiftMailer</a> module.
uk: Щоб відправити вкладення електронної пошти, установіть і налаштуйте модуль <a href=":href_smtp">Підтримка автентифікації SMTP</a> або <a href=":href_mailsystem">Поштова система</a> та модуль <a href=" :href_swiftmailer">SwiftMailer</a>.

en: Provides e-mail double opt-in functionality.
uk: Надає функцію електронних листів двоетапної підписки.
