Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Message
fa: پیام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: States
fa: حالت‌ها

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Send to
fa: ارسال به

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: From email address
fa: از پست الکترونیکی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: From name
fa: نام فرستنده

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Elements
fa: عنصرها
