Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل
