Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: State
bg: Статус

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
