Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: Message
da: Meddelelse

en: Default
da: Standard

en: States
da: Tilstande

en: Email
da: E-mail

en: State
da: Status

en: Email subject
da: Email emne

en: Send to
da: Send til

en: Attachments
da: Bilag

en: Email body
da: Email indhold

en: From email address
da: Fra-adresse

en: Webform
da: Webformular

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: From name
da: Afsendernavn

en: Notification
da: Underretning

en: Elements
da: Elementer

en: Sender name
da: Afsendernavn

en: Sender email
da: Afsenderadresse

en: Include files as attachments
da: Inkludér filer som vedhæftninger

en: Theme name
da: Theme-navn

en: Element key
da: Elementnøgle
