Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Message
et: Teade

en: Default
et: Vaikimisi

en: States
et: Olekud

en: Email
et: E-kiri

en: State
et: Olek

en: Attachments
et: Manused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Elements
et: Elemendid

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
