Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Message
hr: Poruka

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: State
hr: Država

en: Attachments
hr: Privitci
