Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Default
nn: Standard

en: Attachments
nn: Vedlegg
