Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Default
oc: Per defaut

en: States
oc: Estats

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: State
oc: Estat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats
