Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Message
pt: Mensagem

en: Default
pt: Padrão

en: States
pt: Estados

en: State
pt: Estado

en: Send to
pt: Enviar para

en: Attachments
pt: Anexos

en: Email body
pt: Corpo do email

en: From email address
pt: Endereço de email do remetente

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: From name
pt: Nome do remetente

en: Notification
pt: Notificação

en: Elements
pt: Elementos

en: Sender name
pt: Nome do Remetente

en: Sender email
pt: Email do remetente

en: Include files as attachments
pt: Incluir arquivos como anexos

en: Theme name
pt: Nome do tema

en: Development settings
pt: Configurações de desenvolvimento
