Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Message
ru: Сообщение

en: Default
ru: По умолчанию

en: States
ru: Состояния

en: State
ru: Состояние

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Send to
ru: Получатель

en: Attachments
ru: Вложения

en: Email body
ru: Текст письма

en: From email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Notification
ru: Уведомление

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Elements
ru: Элементы

en: Sender email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: Email from address
ru: Электронный адрес отправителя

en: Sender name
ru: Имя отправителя

en: Sender email
ru: E-mail адрес отправителя

en: subject
ru: тема

en: Include files as attachments
ru: Добавлять файлы как вложения

en: Theme name
ru: Название темы

en: Development settings
ru: Настройки разработки
