Webform double opt-in (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Message
sk: Správa

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: State
sk: Stav

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Attachments
sk: Prílohy

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: BCC email address
sk: BCC e-mailová adresa
