Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Message
ar: الرسالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: States
ar: الحالات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: State
ar: الحالة

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Attachments
ar: المرفقات

en: From name
ar: اسم المرسل

en: Elements
ar: العناصر
