Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Default
ast: Predefiníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Attachments
ast: Axuntos
